APIE

Interjero studija DVI – tai architektūriniai, interjero bei baldų projektavimo sprendimai. DVI sujungia 10 metų trukusią draugystę ir 12 metų darbo patirtį unikaliai bei kokybiškai Jūsų verslo aplinkai kurti.

Skirtingose komandose įrengusios stambių kompanijų biurus tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėje Karalystėje, tarp kurių yra pilnas interjero projektas Wester Union ofisui (10000kv.m.) bei architektūros, interjero ir baldų projektas FTMC: Fizinių ir technologijos mokslų centrui (24 000kv.m). Nutarėme išbandyti jėgas kartu, taip 2017 metais gimė interjero studija DVI.

Mes dirbame pagal ACTIVITY BASED WORKING biuro filosofiją. Tai atviro, privataus, komandinio ir poilsio erdvių derinys. Žmonės gali pasirinkti, kur ir kaip jie dirba, priklausomai nuo užduoties ir darbo stiliaus, dėl to padidėja produktyvumas bei sumažėja darbuotojų kaita.

Specializuojamės visuomeninio interjero projektavime ir siūlome savo kūrybines, technines bei projekto valdymo paslaugas. Padėsime Jums įsirengti ne tik ofisą, bet ir kavinę, grožio/sporto studiją, SPA ar betkurią kitą visuomeninę erdvę.