Apie

APIE

Dvi design Radvilė Tirevičiūtė ir Laura Dabravalskytė

Interjero studija DVI – tai architektūriniai, interjero bei projektavimo sprendimai verslo erdvėms. Čia funkcionalumą papildo estetika, o profesionalumo pėdomis seka kūrybinė intuicija.

Dualumas teka ir mūsų istorijos šaknimis: DVI jungia 10 metų trukusią draugystę ir daugiau nei 14-os metų darbo patirtį. Profesinį pamatą kūrėme atskirai, su skirtingomis komandomis projektuodamos įvairių korporacijų biurus Lietuvoje ir užsienio šalyse, o 2017-aisiais savo profesinius kelius sujungėme po DVI stogu.

Mūsų specializacija – visuomeninio interjero projektavimas ir projektų valdymas, o mūsų aistra – nestandartiniai, bet funkcionalūs ir laiko tėkmei atsparūs sprendimai. Sėkmingą profesinę veiklą įkūnija ir plati mūsų klientų įvairovė: biurai, kavinės, barai, grožio ir sporto studijos, viešbučiai, sveikatingumo įstaigos. Iššūkiai bei unikalių sprendimų paieškos – neatsiejama ir įdomi architektų darbo dalis, tad esame pasirengusios atrasti naujas perspektyvas ir įgyvendinti netradicines idėjas.

Norime, kad kiekviena erdvė, prie kurios prisiliečiame, sužavėtų funkcionalumu, neštų įkvėpimą ir kviestų sugrįžti savo jaukumu. Šių tikslų siekiame per pagrindinius savo darbo principus:

Išskirtinis dėmesys jūsų poreikiams

Tikime, kad sėkmingų projektų pagrindas stovi ant abipusės sinergijos su užsakovais ir rangovais, tad siekiame išpildyti kliento viziją ne tik kokybišku darbu, bet ir atsakingu įsitraukimu į darbo procesus. Keliame sau ambicingus tikslus, tad svarbus mūsų verslo elementas yra atsakomybė, kuri lydi kiekviename bendradarbiavimo etape.

Medžiagų kokybė ir tvarumas

Skiriame daug dėmesio išskirtinių ir individualiai vykdomam projektui tinkamų medžiagų paieškoms, vertiname jų gamybos technologiją bei tvarumą. Norime sukurti ilgalaikę pridėtinę vertę, tad siekiame užtikrinti, kad mūsų naudojamos priemonės nebūtų vienadienės mados išraiška.

Techninės žinios ir erdvės kokybė

Kiekviename projekto etape vertiname detalumą ir projektuojamo rezultato užbaigtumą, o mūsų ilgametė patirtis padeda tai puikiai iškomunikuoti ir įgyvendinti.

KONTAKTAI

DVI interjero dizaino studija
info@dvidesign.lt
Smetonos g. 2, Vilnius

Radvilė Tirevičiūtė
+370 618 30882

Laura Dabravalskytė
+370 698 31563