Paslaugos

PASLAUGOS

1

Konsultacijos – Test Fit

Ši paslauga skirta ergonomiško visų esminių ir įmonei svarbių zonų išdėstymo užtikrinimui. Test-fit metu įdentifikuojami specifiniai verslo poreikiai bei patikslinama užduotis tolesniems projektavimo darbams. Konsultacijose akcentuojame zonavimą, tačiau jis nėra toks detalus, kaip patalpų išplanavimas. Pagrindinis dėmesys skiriamas patalpų tinkamumo testavimui.

Profesionali konsultacija – vertinga investicija į sėkmingą projekto išpildymą, mat teisingas biuro išdėstymas ne tik padeda optimizuoti netikslingą plotą, bet ir užtikrina produktyvesni darbą, o tuo pačiu – ir laimingesnį darbuotoją.

2

Work place design

Siūlome biuro planavimo sprendimus pagal kabinetinį, atvirą (jis dar vadinamas „Open space“), bendradarbystės, komandinį, hibridinį, ABW ir kitus darbo principus.

Kiek mažiau žinomas Lietuvoje, bet labai sparčiai plėtojamas yra ABW (angl. Activity Based Working) biuro planavimo principas, kai darbuotojas neturi jam priskirtos darbo vietos ir darbuotojai turi visišką laisvę rinktis, kurioje darbo zonoje jie norės dirbti, atsižvelgdami į gautą užduotį. Siūlomos lanksčios darbo vietos ir praktikos, kad sumažintų išlaidas, bet padidintų darbo jėgos kūrybiškumą, produktyvumą ir skatintų atsakomybę, suteikdama laisvę pasirinkti darbo vietos principą.

Jeigu šia paslauga domimasi neturint aiškaus įsivaizdavimo, kuris išplanavimo modelis įmonei suteiks daugiausia naudos, klientus kviečiame apklausai. Jos metu padedame išsiaiškinti organizacinius principus, išgryninti įmonės identitetą, vadovavimo ir darbo principus, darbo procesus, nustatyti numatomų pokyčių inovatyvumą ir dar daug kitų svarbių aspektų. Gauti rezultatai suvedami ir pagal procentinius rodiklius, kurie padeda atsakyti į klausimą, kiek ir kokių erdvių biure reikia numatyti. Taip suformuojamas tvirtas pagrindas tolesniam planavimo procesui.

3

Patalpų išplanavimas

Atliekame tikslų patalpų išplanavimą pagal išgrynintą ir su užsakovu suderintą užduotį. Šio proceso metu taip pat vadovaujamės STR, higienos bei gaisrinės saugos normomis.

4

Interjero koncepcija ir dizainas

Atsižvelgiant į kompanijos vertybes bei žinutę, kurią siekiama transliuoti aplinkai, nustatome patalpų interjero kryptį ir parenkame šiuos parametrus atspindinčią tematiką.

5

Vizualizacijos

6

Techninis darbo projektas

Techniniame projekte parengiama dokumentų sudėtis ir sprendinių kiekis bei jų detalizacija (teksto, skaičiavimų, brėžinių forma). Šios paslaugos rezultatas pakankamas tam, kad iš techninės perspektyvos būtų suprastas ir įvertintas statytojo (užsakovo) sumanymas. Projektavimo etapas turi esminę reikšmę įvertinant darbų statybos kainą, skelbiant statybos rangovo konkursą bei atliekant statybos ar griovimo darbus.

7

Baldų projektas

Pagal suderintą koncepciją parengiame baldų sąrašą bei jų išdėstymo planą. Kartu pateikiama informacija apie konkrečius gamintojus ir produktus, detalizuojami individualiai gaminami baldai ir medžiagų parinktys.

8

Autorinė projekto priežiūra ir valdymas

Glaudžiai bendradarbiaujame su užsakovais ir statybos darbų vadovais, atsakingais už interjero darbų vykdymą pagal pateiktą projektą. Jei darbų vykdymo laikotarpiu kyla neaiškumų statybos vietoje, juos sprendžiame tiek vizitacijos metu, tiek ir nuotoliniu būdu.

KLIENTAI

schenker logo
Tokvila Logo
Luminor Logo
Technopolis logo
Conresta logo
Diskusija logo
Roche logo
KG constructions logo
Gilesta logo
Lietuvos Draugimas logo
Kurana Bioetanolis ir Biodujos Logo
Degonies Sistemos logotipas
Darnu Group Logo
Numai logo
Car Vertical logo
Hypoxi logo
Solet Logo
Smartlynx logo
Johnson logo
Eastnine logo
Tech Dentika logo
Inkti logotype
MindShare logo
Payray Logo